Προσφορές Εκδρομών

Σχολικό Έτος 2014-2015

Για την μονοήμερη εκδρομή που προγραμματίζει το σχολείο μας στο Χιονοδρομικό κέντρο του Μαινάλου κατατέθηκαν στον Δ/ντή του σχολείου οι παρακάτω προσφορές ανά λεωφορείο.

1. GR TOYRS 690 ευρώ

2. KYRIAKAKIS TOYRS 429 ευρώ

3. THIAMIS TOYRS 430 ευρώ

4. ΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 480 ευρώ

5. KACAYIAS TOYRS 450 ευρώ+ ΦΠΑ

6. INTERLAND TRAVEL 440 ευρώ

Για την Διδακτική επίσκεψη που προγραμματίζει το σχολείο μας στην Ελευσίνα κατατέθηκαν στον Δ/ντή του σχολείου οι παρακάτω προσφορές ανά λεωφορείο.

1. GR TOYRS                  125 ευρώ

2. ΚYRIAKAKIS TOYRS     110 ευρώ

3. THIAMIS TOYRS          135 ευρώ

4. KARIDIS TRAVEL         120 ΕΥΡΏ +ΦΠΑ

Για την Διδακτική επίσκεψη που προγραμματίζει το σχολείο μας στη Βιομηχανία Τasty Foods κατατέθηκαν στον Δ/ντή του Σχολείου οι παρακάτω προσφορές ανά λεωφορείο:

1. KYRIAKAKIS TOYRS 120 ευρώ

2. KACAYIAS TOYRS    150 ευρώ

3. GR TOYRS              125 ευρώ

Για τον Σχολικό περίπατο που προγραμματίζει το Σχολείο μας στον Φλοίσβο Παλαιού Φαλήρου κατατέθηκαν στον Δ/ντή του Σχολείου οι παρακάτω προσφορές ανά λεωφορείο:

1. KYRIAKAKIS TOYRS 98  ευρώ

2. THIAMIS TOYRS      100 ευρώ

3. GR TOYRS              100 ευρώ

Σχολικό Έτος 2015-2016

Για τον Σχολικό περίπατο που προγραμματίζει το Σχολείο μας στο Μεγάλο Πεύκο την Πέμπτη 04/02/2016 κατατέθηκαν στον Δ/ντή του Σχολείου οι παρακάτω προσφορές ανά λεωφορείο:

1. KYRIAKAKIS TOYRS 145  ευρώ

2. THIAMIS TOYRS      160 ευρώ

3. GR TOYRS              155 ευρώ

-----------------------------------------

Για τον Σχολικό περίπατο που προγραμματίζει το Σχολείο μας στο Αθλητικό Πάρκο Πάρνηθας την Τρίτη 20/10 κατατέθηκαν στον Δ/ντή του Σχολείου οι παρακάτω προσφορές ανά λεωφορείο:

1. KYRIAKAKIS TOYRS 113  ευρώ

2. THIAMIS TOYRS      115 ευρώ

3. GR TOYRS              145 ευρώ

---------------------------

Για την τριήμερη Σχολική εκδρομή που προγραμματίζει το σχολείο μας από 14/04/16 - 16/04/16 στην Πορταριά Πηλίου κατατέθηκαν στον Δ/ντή του Σχολείου οι παρακάτω προσφορές ανά μαθητή:

1. TRAVEL PLAN 117 ευρώ

2. IQ HOLIDAYS 125 ευρώ

3. TRAVEL TIME 125 ευρώ

4. ZORPIDIS TRAVEL 133 ευρώ

5. AT HOLIDAYS 130 ευρώ

6. GRETIS HOLIDAYS 129 ευρώ

7. VLASSOPOULOS TRAVEL 135 ευρώ

Το σχολείο μας στηριζόμενο στην τιμή και στην ποιότητα του καταλύμματος επέλεξε το τουριστικό γραφείο IQ HOLIDAYS.

---------------------------------------------------------------------------

Πράξη 2η

Στον Κορυδαλλό και στο γραφείο του Δ/ντή σήμερα Δευτέρα 01/02/2016 και ώρα 09:00 η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών για την τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή που διοργανώνει το σχολείο μας από 14/04 ? 16/04 στην Πορταριά Πηλίου αποτελούμενη από τους

α) Τσάνα Ιωάννη Δ/ντή του σχολείου ως Πρόεδρο

β) Στασινοπούλου Αφροδίτη καθηγήτρια του σχολείου ως συνοδό

γ) Λάμπρου Χρύσα καθηγήτρια του σχολείου ως συνοδό

δ) Παντελή Μαρίνα ως εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων

ε) Πανταζόπουλο Αναστάσιο μαθητή ως πρόεδρο του 15μελούς

αφού έλαβε υπόψη τις προσφορές των τουριστικών γραφείων

1. TRAVEL PLAN
  2. IQ HOLIDAYS
  3. TRAVEL TIME
  4. ZORPIDIS TRAVEL
  5. at HOLIDAYS
  6. Gretis HOLIDAYS
  7. VLASSOPOYLOS TRAVEL

στηριζόμενη στην αξιοπιστία, στην ποιότητα του καταλύματος και στην τιμή κάνει αποδεκτή την προσφορά του τουριστικού γραφείου  IQHOLYDAYS.

Για το λόγο αυτό έγινε η πράξη αυτή και υπογράφεται.

Οι καθηγητές                                                                                 Ο Διευθυντής

Στασινοπούλου Αφροδίτη

Λάμπρου Χρύσα                                                                           Τσάνας Ιωάννης

Η πρόεδρος του συλλόγου

Γονέων και κηδεμόνων

Παντελή Μαρίνα

Ο πρόεδρος του 15μελούς

Πανταζόπουλος Αναστάσιος

----------------------------------------

Σχολικό Έτος 2016 -17

Για την Διδακτική επίσκεψη που προγραμματίζει το σχολείο μας στον Αρχαιολογικό χώρο της Ελευσίνας κατατέθηκαν οι παρακάτω προσφορές:

1. KRIAKAKIS TOYRS 110

2. ALEXIS TOYRS      110

3. GR TOYRS            125

Επελέγη το γραφείο KYRIAKAKIS TOYRS γιατί η προσφορά του κάλυπτε τις προδιαφραφές και ήταν οικονομικά η συμφερότερη.

---------------------------------------------

Για τον Σχολικό περίπατο που προγραμματίζει το σχολείο μας στο Αθλητικό πάρκο Πάρνηθας κατατέθηκαν οι παρακάτω προσφορές.

1. ANOTHER TOYRS 410

2. GR TOYERS        540

3. THIAMIS TOYRS  375 + ΦΠΑ

Επελέγη το γραφείο ANOTHER TOYRS γιατί η προσφορά του κάλυπτε τις προδιαγραφές και ήταν οικονομικά η συμφερότερη.

-----------------------------------------

Για τις Διδακτικές επισκέψεις που προγραμματίζει το σχολείομας στο ίδρυμα Λασκαρίδη και στο Μουσείο Φυσικής Ιστορίας Γουλανδρή κατατέθηκαν οι παρακάτω προσφορές.

1. KYRIAKAKIS TOYRS 100

2. ANOTHER TOYRS     170

3. THIAMIS                 115

4. GR TOYRS               100

5. ALEXIS TOYRS         110

6. RCK                        100

Επελέγη το KYRIAKAKIS TOYRS γιατί η προσφορά του καλυπτε τις προδιαγραφές και ήταν οικονομικά η συμφερότερη

Πράξη 2η

Στον Κορυδαλλό και στο γραφείο του Δ/ντή σήμερα Τρίτη  28/02/2017 και ώρα 12:00 η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών για την τετραήμερη εκπαιδευτική εκδρομή που διοργανώνει το σχολείο μας από 16/05 ? 19/05 στην Θεσσαλονίκη αποτελούμενη από τους

α) Τσάνα Ιωάννη Δ/ντή του σχολείου ως Πρόεδρο

β) Γεωργιάδη Νικόλαο καθηγητή του σχολείου ως συνοδό

γ) Καλαμίτση Τρύφωνα καθηγητή του σχολείου ως συνοδό

δ) Παντελή Μαρίνα ως εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων

ε) Μακρυωνίτη Ισίδωρο μαθητή ως πρόεδρο του 15μελούς

αφού έλαβε υπόψη τις προσφορές των τουριστικών γραφείων

1. IQ HOLIDAYS 134 ευρώ
  2. CONNECTION TRAVEL 109 ευρώ
  3. at HOLIDAYS 148 ευρώ
  4. Gretis HOLIDAYS 155 ευρώ

κάνει αποδεκτή την προσφορά του Γραφείου Connection Travel γιατί είναι η οικονομικότερη και καλύπτει τις προδιαγραφέςπου είχαμε θέσει.

Για το λόγο αυτό έγινε η πράξη αυτή και υπογράφεται.

Γεωργιάδης Νίκος

Καλαμίτσης Τρύφων                                                                           Τσάνας Ιωάννης

Η πρόεδρος του συλλόγου

Γονέων και κηδεμόνων